kravmaga.sekcje.pl
kravmaga.sekcje.pl
kravmaga.sekcje.pl
  STRONA GŁÓWNA
kravmaga rzeszów zapisy historia kravmagarzeszów specyfika kravmaga rzeszów filmy kravmaga rzeszów   Historia Krav Maga  Specyfika Krav Maga  Pytania-odpowiedzi  Militarna Krav Maga
  KONTAKT
  Kursy Wysokościowe  Szkolenia Taktyczne
 Krav Maga Global

Trening FIGHT

Trening dla kobiet

Trening dla kobiet

Trening dla kobiet

Szkolenie funkcjonariuszy Straży Granicznej

Trening sytuacyjny w pomieszczeniach

Trening FIGHT

Trening samoobrony

Trening militarnej krav magi

Trening dla kobiet

full contaktKRAV MAGA- izraelski system militarnej walki wręcz a także najskuteczniejszej samoobrony. System opracowany i używany od 60 lat przez siły zbrojne Izraela, policje, straż graniczną, jednostki specjalne i antyterrorystyczne. AKADEMIA KRAV MAGA – zespół wojskowych instruktorów z bojowym doswiadczeniem, oraz doswiadczeniami w różnych systemach walki, z uprawnieniami państwowymi, oraz izraelskimi i międzynarodowymi. Zespół zrzeszony w KMG (Krav Maga Global) w ciągłym kontakcie ze współtwórcą KRAV MAGA Eyalem Yanilovem pracuje nad skutecznością i rozwojem sytemu dostosowując go do współczesnych zagrożeń. Zapraszamy wszystkich! Twój wiek, doświadczenie i kondycja nie mają znaczenia! Oferujemy szkolenie na wszystkich poziomach zaawansowania! Szkolenia dla firm oraz osób cywilnych prowadzone są w sekcjach oraz wg indywidualnie budowanych programów. Obejmują całość zagadnień związanych z bezpieczeństwem osobistym. OFERTY SZKOLENIOWE FIGHT TEAM KRAV MAGA 1. Szkolenia samoobrony dla osób cywilnych – bez względu na wiek i płeć Jak działać w stresie? Jak reagować przytomnie i adekwatnie? Jak nie stać się ofiarą przemocy? Jak rozpoznawać zagrożenia i unikać ich? Jak obronić siebie i swoich bliskich? Kursy, seminaria weekendowe, zajęcia dla personelu firm, obozy wakacyjne, systematyczne treningi w sekcjach... 2. Szkolenia samoobrony dla kobiet – w grupach zamkniętych. Specjalny program przeznaczony dla „słabej i bezbronnej kobiety”. Naucz się wyzwalać agresję. Opanuj techniki, które w sytuacji zagrożenia zadziałają samoistnie. Uzyskaj sprawność, siłę i sylwetkę. 3. Szkolenia krav maga technik i taktyki interwencji - dla służb Kursy wg programów uzgodnionych i opracowanych dla danej formacji. |Wszelkie zakresy i poziomy taktyczne – łącznie ze szkoleniem ogniowym, CQB, działań w maxymalnym stresie, w każdym zakresie sytuacyjnym... Oferta tylko dla służb państwowych. 4. Szkolenia dla służb ochrony-sektora państwowego oraz licencjonowanych firm Taktyka i techniki interwencji służb ochrony. Samoobrona. Ochrona VIP. Konwojowanie. Strzelanie. KravMaga Rzeszów,
kravmaga rzeszów,
kravmaga rzeszow,
kurs krav maga rzeszów,
treningi krav maga rzeszow,
Krav maga Rzeszów,
krav maga w rzeszowie,
rzeszów
,Rzeszów,
rzeszow,
kurs samoobrony rzeszow,
izraelska sztuka walki,
kravmaga-rzeszow,
samoobrona,
system krav maga rzeszów,
kravmaga,
krav-maga,
walka wręcz rzeszow,
sekcja krav maga rzeszów,
sekcje krav maga,
kraw maga,
samoobrona,
walka,
walki,
Krav maga,
kravmaga,
krawmaga,
samoobrona rzeszów,
krawmaga,
krawmaga,
sporty i sztuki walki rzeszow,
szkoła kravmaga,
krav maga kurs,
mma rzeszów,
samoobrona,
sekcje,
sekcja rzeszów,
kurs,
kursy,
Samoobrona,
krav maga,
kravmaga,
krav-maga,
krav,
kraw maga,
Rzeszów,
Rzeszow,
RZESZÓW,
RZESZOW,
Jarosław,
JAROSŁAW,
Jaroslaw,
JAROSLAW,
Tarnów,
TARNÓW,Tarnow,
TARNOW,
nowe sekcje,
początkujący,
grupy dla początkujących,
samoobrona,
samoobrona,
walka wręcz,
kravmaga,
sztuki walki,
sporty walki,
krav maga,
combat,
Instytut Krav Maga Rzeszów,
samoobrona,
mma,
krav maga,
krav maga,
kravmaga,
krav-maga,
KRAV-MAGA,
krav,kraw maga,
Dariusz Żyła,
Przemysław Kudyba,
kick boxing,
thai boxing,
muay thai,
komandos,
jednostki specjalne,
wojsko,
kompania rozpoznawcza
policja,
straż graniczna,
firmy ochroniarskie,
kursy ochrony,
samoobrona,
samoobrona,
sztuki walki,
boks,
,kick boxing,
bjj,
KRAVMAGA,
KRAV MAGA,
KRAVMAGA,
KRAV MAGA,
krav maga,
krav maga,
kravmaga,
krav-maga,
KRAV-MAGA,
krav,
samoobrona,
kravmaga,
kraw maga,
broń treningowa,
sporty walki,
krav maga,
ochraniacze,
KRAVMAGA,
KRAV MAGA,
KRAVMAGA,
KRAV MAGA,
krav maga,
kravmaga,
samoobrona,
krav-maga,
KRAV-MAGA,
krav,
kraw maga,
odżywki,
rękawice bokserskie,
sklep sportowy,
sparing,
samoobrona,
thai boxing,
fight club,
Mirosław Kielar,
Dawid Piórkowski,
Mariusz Miara,
Przemyśl,
krav maga przemyśl,
zapisy krav maga,
walka

SPECYFIKA SYSTEMU KRAV MAGA

Prostota, szybkość, skuteczność - tak można w trzech słowach scharakteryzować najskuteczniejszy na świecie system walki opracowany przez ekspertów izraelskich służb specjalnych.

Jedyną filozofią którą kieruje się system jest: przeżyć w ekstremalnie niebezpiecznych sytuacjach. W dżungli miejskiego gwaru i chaosu nie ma zasad, honorowych pojedynków i litości - jest tylko stereotypowy obraz przemocy poparty niekontrolowaną agresją.

Natura wyposażyła człowieka w instynkty, które niezależnie od jego woli dają o sobie znać.

Ucieczka i walka, to główne i najważniejsze odruchy samozachowawcze człowieka, na nich opiera się algorytm przeżycia w chwili zagrożenia.

Tak też wygląda główny kierunek szkolenia w KRAV MAGA - umiejętność wczesnego rozpoznania zagrożenia, zdecydowana reakcja na agresję, oraz skuteczne i proste techniki - to podniesienie gwarancji na osiągnięcie sukcesu.

Wyrobienie w sobie tych cech daje człowiekowi większe poczucie bezpieczeństwa i komfortu życiowego. Tego właśnie uczy nas KM nie tylko w sferze fizycznej, ale przede wszystkim w psychicznej.

Umiejętność radzenia sobie z emocjami i strachem pozwoli na efektywniejsze działanie w trudnych chwilach.

Gdy człowiek się boi, w jego organizmie dzieją się różne rzeczy. Strach powoduje niekontrolowane zachowania w postaci znieruchomienia, drgawek, panicznego krzyku lub śmiechu a nawet utraty przytomności. W takich chwilach trudno jest utrzymać trzeźwość myślenia i wtedy to właśnie biorą górę reakcje (odruchy bezwarunkowe), na których zbudowany jest system KM.

Specyficzna metodyka nauczania polegająca na wzmacnianiu i pogłębianiu odruchów w jakie wyposażony jest każdy człowiek przekształca je w jedną reakcję - ATAK.

Tylko atak przerywa atak - taka jest kolejna z zasad KM.

Scenariusz napastnika jest prosty i bardzo prymitywny. Wyszukuje on ofiarę i atakuje, nie myśli o konsekwencjach. Chce tylko osiągnąć założony przez siebie cel.Dopóki osoba się nie broni, spełnia się scenariusz zakładany przez agresora - z założenia ofiara nie walczy, jest słaba i musi przegrać. Działanie podjęte przez osoby atakowane burzy zakładany przez napastnika scenariusz. Gdy ktoś zaczyna walczyć przestaje już być ofiarą.

Atakuj tak aby nawet dużo silniejszy napastnik poczuł się zagrożony - tego uczy KM - trafiaj w te miejsca, których żadne ćwiczenia nie są w stanie wzmocnić.

Uderzaj i uciekaj.

I nigdy się nie poddawaj!

Takie myślenie jest myśleniem kravmagowym, które zaczyna wyróżniać osoby ćwiczące ten wyjątkowy, naturalny dla człowieka system.
  SEKCJE:
  Rzeszów  Przemyśl  Tarnów  Jarosław  Gorlice
  AKTUALNOŚCI
  Zasady uczestnictwa  Sprzęt do treningów  Galeria   Instruktorzy

Fight Team Rzeszow

Fight Team Rzeszow

Trening bokserski

Samoobrona dla kobiet

Instruktor Dariusz Żyła - szkolenie taktyczne

Trening Grupy Instruktorskiej- IKM Łódź

Walka w parterze

Szkolenie funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej

  LINKI

Kursy Wysokościowe, Wspinaczka

Biuro nieruchomości Biznes 2 Day

Najlepsze Studio Kulturystyczne i Fitness - Galeria Graffica

Producent Okien i Drzwi

Centrum Sportu i Turystyki - Przemyśl

www.kravmaga-system.pl

Mma Devil Fight Club Poznań

Fabryka siły

KRAV MAGA- izraelski system militarnej walki wręcz a także najskuteczniejszej samoobrony. System opracowany i używany od 60 lat przez siły zbrojne Izraela, policje, straż graniczną, jednostki specjalne i antyterrorystyczne. AKADEMIA KRAV MAGA – zespół wojskowych instruktorów z bojowym doświadczeniem, oraz doświadczeniami w różnych systemach walki, z uprawnieniami państwowymi, oraz izraelskimi i międzynarodowymi. Zespół zrzeszony w KMG (Krav Maga Global) w ciągłym kontakcie ze współtwórcą KRAV MAGA Eyalem Yanilovem pracuje nad skutecznością i rozwojem sytemu dostosowując go do współczesnych zagrożeń. Zapraszamy wszystkich! Twój wiek, doświadczenie i kondycja nie mają znaczenia! Oferujemy szkolenie na wszystkich poziomach zaawansowania! Szkolenia dla firm oraz osób cywilnych prowadzone są w sekcjach oraz wg indywidualnie budowanych programów. Obejmują całość zagadnień związanych z bezpieczeństwem osobistym. OFERTY SZKOLENIOWE FIGHT TEAM KRAV MAGA 1. Szkolenia samoobrony dla osób cywilnych – bez względu na wiek i płeć Jak działać w stresie? Jak reagować przytomnie i adekwatnie? Jak nie stać się ofiarą przemocy? Jak rozpoznawać zagrożenia i unikać ich? Jak obronić siebie i swoich bliskich? Kursy, seminaria weekendowe, zajęcia dla personelu firm, obozy wakacyjne, systematyczne treningi w sekcjach... 2. Szkolenia samoobrony dla kobiet – w grupach zamkniętych. Specjalny program przeznaczony dla „słabej i bezbronnej kobiety”. Naucz się wyzwalać agresję. Opanuj techniki, które w sytuacji zagrożenia zadziałają samoistnie. Uzyskaj sprawność, siłę i sylwetkę. 3. Szkolenia krav maga technik i taktyki interwencji - dla służb Kursy wg programów uzgodnionych i opracowanych dla danej formacji. |Wszelkie zakresy i poziomy taktyczne – łącznie ze szkoleniem ogniowym, CQB, działań w maxymalnym stresie, w każdym zakresie sytuacyjnym... Oferta tylko dla służb państwowych. 4. Szkolenia dla służb ochrony-sektora państwowego oraz licencjonowanych firm Taktyka i techniki interwencji służb ochrony. Samoobrona. Ochrona VIP. Konwojowanie. Strzelanie. ,KravMaga Rzeszów,
kravmaga rzeszów,
kravmaga rzeszow,
kurs krav maga rzeszów,
treningi krav maga rzeszow,
Krav maga Rzeszów,
krav maga w rzeszowie,
rzeszów
,Rzeszów,
rzeszow,
kurs samoobrony rzeszow,
izraelska sztuka walki,
kravmaga-rzeszow,
samoobrona,
system krav maga rzeszów,
kravmaga,
krav-maga,
walka wręcz rzeszow,
sekcja krav maga rzeszów,
sekcje krav maga,
kraw maga,
samoobrona,
walka,
walki,
Krav maga,
kravmaga,
krawmaga,
samoobrona rzeszów,
krawmaga,
krawmaga,
sporty i sztuki walki rzeszow,
szkoła kravmaga,
krav maga kurs,
mma rzeszów,
samoobrona,
sekcje,
sekcja rzeszów,
kurs,
kursy,
Samoobrona,
krav maga,
kravmaga,
krav-maga,
krav,
kraw maga,
Rzeszów,
Rzeszow,
RZESZÓW,
RZESZOW,
Jarosław,
JAROSŁAW,
Jaroslaw,
JAROSLAW,
Tarnów,
TARNÓW,Tarnow,
TARNOW,
nowe sekcje,
początkujący,
grupy dla początkujących,
samoobrona,
samoobrona,
walka wręcz,
kravmaga,
sztuki walki,
sporty walki,
krav maga,
combat,
Instytut Krav Maga Rzeszów,
samoobrona,
mma,
krav maga,
krav maga,
kravmaga,
krav-maga,
KRAV-MAGA,
krav,kraw maga,
Dariusz Żyła,
Przemysław Kudyba,
kick boxing,
MMA,
szkoła krav maga,
komandos,
jednostki specjalne,
wojsko,
kompania rozpoznawcza
policja,
straż graniczna,
fight team,
kursy ochrony,
samoobrona,
samoobrona,
sztuki walki,
boks,
,kick boxing,
bjj,
KRAVMAGA,
KRAV MAGA,
KRAVMAGA,
KRAV MAGA,
krav maga,
krav maga,
kravmaga,
krav-maga,
KRAV-MAGA,
krav,
samoobrona,
kravmaga,
kraw maga,
broń treningowa,
sporty walki,
krav maga,
ochraniacze,
KRAVMAGA,
KRAV MAGA,
KRAVMAGA,
KRAV MAGA,
krav maga,
kravmaga,
samoobrona,
krav-maga,
KRAV-MAGA,
krav,
kraw maga,
odżywki,
rękawice bokserskie,
sklep sportowy,
sparing,
samoobrona,
thai boxing,
fight club,
Mirosław Kielar,
Dawid Piórkowski,
Mariusz Miara,
Przemyśl,
krav maga przemyśl,
zapisy krav maga,
walka